Zwalczanie much - Mińsk Mazowiecki,Siedlce,Warszawa

DDD Robak

mucha

MUCHA - OPIS

Mucha domowa jest koloru szarego, występującą na całym świecie niestety zawsze zakładają swoje siedliska w pobliżu ludzi Właśnie przez ten fakt są dla człowieka najbardziej uciążliwym rodzajem z rodziny much. Larwy tych owadów przebywają i rozmnażają się w odchodach ludzkich oraz śmieciach są koloru białego. W sprzyjających warunkach mucha domowa potrafi przejść całkowity cykl życiowy w niespełna 14 dni.

Mucha plujka

Mają kolor metaliczno- zielony lub niebieski i zwykle bzyczą irytująco, gdy dostaną się do środka pomieszczeń. Grupa ta obejmuje wiele różnych gatunków owadów. Larwy rozwijają się w ciałach martwych zwierząt, odchodach, a czasem również w śmieciach. Pojawienie się dużej liczby much plujek w placówce może wskazywać na obecność zwłok małych zwierząt, takich jak szczury, czy ptaki, które zostały uwiezione w pustej przestrzeni ścian.

mucha DDD Robak

Muchy z rodziny ścierwicowatych

Są szare, często z ciemniejszymi pasami wzdłuż grzbietu. W zależności od gatunku mogą być różnej wielkości: od rozmiaru muchy domowej do dwóch lub trzech razy większych owadów. Jak sama nazwa wskazuje, larwy wielu gatunków much z rodziny ścierwicowatych rozwijają się w rozkładających się zwłokach, ale niektóre gatunki są pasożytami innych owadów. Podobnie ja w wypadku much plujek, występowanie ścierwicowatych w budynku może wskazywać na obecność zwłok małych zwierząt.

zwalczanie much DDD Robak

zwalczanie much