Dezynsekcja, dezynfekcja, odrobaczanie, ozonowanie

 

Preparat na pluskwy domowe

Preparat na pluskwy domowe

Preparat na pluskwy domowe

Preparat do zwalczania pluskwy domowej. Używany prze firmy do zwalczania Pluskwy domowej w systemie kilku zabiegów. Opakowanie zawiera substancje czynna oraz aktywator gratis. Gotowy do sporządzenia substancji czynnej w ilości 2-5 litrów w zależności od ilości insektów. Jest to preparat bez wonny. Zawartość opakowania należy rozmieszać z 2-5 litrami zimnej wody i dokładnie wymieszać, proponujemy używać opryskiwaczy ciśnieniowych lub jeśli takowego nie posiadamy można użyć opakowania po płynie do mycia szyb.

Przykład:

Należy rozrobić polowe pojemniczka w 1,5 litra wody opryskać wszystkie miejsca w których były widziane owady. Po około 14-17 dniach procedurę powtórzyć. 

Wysyłka gratis

Pytania : dddrobakpreparaty@gmail.com

Zapytaj nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów wypełnij i wyśli poniższy formularz lub po prostu zadzwoń

person
mail
mode_edit
sms

 
Wyślij zapytanie
 • call
  Zadzwoń do nas +48 690 015 854

  Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku
  w godzinach od 8:00 do 16:00

 • mail
 • place
  Odwiedź nas

  DDD Robak

  NIP: 536-147-33-72
  REGON 142344086

  Godziny pracy:
  pn. - pt.: 9:00 - 24:00
  sob.: 10:00 - 18:00

  Teren naszego dzialania :

  Mazowsze, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Sokołów Podlaski, Węgrów, Dębe Wielkie, Kałuszyn, Łuków, Garwolin, Otwock, Piaseczno, Góra Kalwaria, Łochów, Warszawa, Legionowo, Wyszków, Lublin, Radom, Ząbki, Siemiatycze, Zielonka, Biała Podlaska, Ostrów Mazowiecka, Wolomin, Ostrołeka oraz w obrębie 60km od w/w lokalizacji

© 2021 DDD Robak - dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem