Dezynsekcja, dezynfekcja, odrobaczanie, ozonowanie

 

Strona startowa

Dezynfekcja / Zapraszamy do współpracy

Zwalczanie wirusow, bakterii. Ozonowanie, zimna mgla ULV

Ozon jest gazem złożonym z trzech atomów tlenu (O3), który jest jednym z najpotężniejszych utleniaczy. Ozonowanie jest rodzajem zaawansowanego procesu utleniania, polegającego na wytwarzaniu bardzo reaktywnych form tlenu, zdolnych do atakowania szerokiego zakresu związków organicznych i wszystkich mikroorganizmów. Ozon wytwarzany jest z wykorzystaniem energii poprzez poddanie tlenu (O2) wysokiemu napięciu elektrycznemu lub promieniowaniu UV. Ozon jest doskonałym środkiem dezynfekującym i można go nawet użyć do inaktywacji drobnoustrojów, takich jak pierwotniaki, które są bardzo odporne na konwencjonalne środki dezynfekujące. Ozon (O3) jest silnym utleniaczem o długiej historii bezpiecznego stosowania w wielu dziedzinach. Ostatnio badania skupiły się na zastosowaniu O3 jako fumigantu do kontrolowania owadów i mikroorganizmów.

Dezynfekcja <b>/ Zapraszamy do współpracy</b>

Zapytaj nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów wypełnij i wyśli poniższy formularz lub po prostu zadzwoń

person
mail
mode_edit
sms

 
Wyślij zapytanie
 • call
  Zadzwoń do nas +48 690 015 854

  Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku
  w godzinach od 8:00 do 16:00

 • mail
 • place
  Odwiedź nas

  DDD Robak

  NIP: 536-147-33-72
  REGON 142344086

  Godziny pracy:
  pn. - pt.: 9:00 - 24:00
  sob.: 10:00 - 18:00

  Teren naszego dzialania :

  Mazowsze, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Sokołów Podlaski, Węgrów, Dębe Wielkie, Kałuszyn, Łuków, Garwolin, Otwock, Piaseczno, Góra Kalwaria, Łochów, Warszawa, Legionowo, Wyszków, Lublin, Radom, Ząbki, Siemiatycze, Zielonka, Biała Podlaska, Ostrów Mazowiecka, Wolomin, Ostrołeka oraz w obrębie 60km od w/w lokalizacji

© 2022 DDD Robak - dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem