Dezynsekcja, dezynfekcja, odrobaczanie, ozonowanie

 

Węże w Polsce, Gatunki węży

Gniewosz plamisty

Miedzianka

Jest to wąż z rodziny połozowatych (Colubridae). Jest on całkowicie nie groźny dla człowieka. Niestety bardzo często mylony ze żmija zygzakowatą. Jest to wąż drobny, o długości ciała wąchającym się od około 60 do 87cm. Samce są koloru rdzawo brązowego zaś samice gliniasto szare.
Gniewosz plamisty
W okolicy głowy można znaleźć plamę o kształcie podkowy lub serca o kolorze ciemnobrązowym. Na całym ciele występują na przemian zygzakowate linie, właśnie to przeznie jest mylony ze żmiją. Odróżnić go można przez to ze ma okrągłą źrenice oka oraz zaokrąglony pysk.W Polsce gatunek ten jest pod ochroną, jest on narażony na wyginiecie. Został umieszczony Polskiej Czerwonej Księdze Zwierząt z kategoria zagrożenia VU.

Zapytaj nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów wypełnij i wyśli poniższy formularz lub po prostu zadzwoń

person
mail
mode_edit
sms

 
Wyślij zapytanie
 • call
  Zadzwoń do nas +48 690 015 854

  Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku
  w godzinach od 8:00 do 16:00

 • mail
 • place
  Odwiedź nas

  DDD Robak

  NIP: 536-147-33-72
  REGON 142344086

  Godziny pracy:
  pn. - pt.: 9:00 - 24:00
  sob.: 10:00 - 18:00

  Teren naszego dzialania :

  Mazowsze, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Sokołów Podlaski, Węgrów, Dębe Wielkie, Kałuszyn, Łuków, Garwolin, Otwock, Piaseczno, Góra Kalwaria, Łochów, Warszawa, Legionowo, Wyszków, Lublin, Radom, Ząbki, Siemiatycze, Zielonka, Biała Podlaska, Ostrów Mazowiecka, Wolomin, Ostrołeka oraz w obrębie 60km od w/w lokalizacji

© 2022 DDD Robak - dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem