Dezynsekcja, dezynfekcja, odrobaczanie, ozonowanie

 

Ćmianka

Ćmianka

Cmiankowate w otoczeniu człowieka rzadko występują. Jednak są to owady żyjące w zacienieniu lasów wilgotnych miejsc wszędzie tam, gdzie znajduje się rozkładająca roślinność. 

Ćmianka

Wabione są po zmroku świecącym się oświetleniem najczęściej zagnieżdżają się w kuchniach łazienkach a także w okolicy śmietników wszędzie tam, gdzie jest łatwy dostęp do pożywienia. Owad ten jest bardzo uciążliwy swoja obecnością skaża powierzchnie po których się przemieszcza, z racji tego, iż Ćmianka fruwa miejsca jej występowania są praktycznie nieograniczone co może doprowadzić do rozprzestrzeniania się niebezpiecznych chorób. Z związku z tym, że larwy tych owadów żyją w skrajnie nieczystych miejscach mogą przenosić rożnego rodzaje choroby w tym np. Bakterie E coli. Mogą także wywoływać u ludzi objawy alergii w skrajnych przypadkach wysypkę i kaszel.

Zapytaj nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów wypełnij i wyśli poniższy formularz lub po prostu zadzwoń

person
mail
mode_edit
sms

 
Wyślij zapytanie
 • call
  Zadzwoń do nas +48 690 015 854

  Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku
  w godzinach od 8:00 do 16:00

 • mail
 • place
  Odwiedź nas

  DDD Robak

  NIP: 536-147-33-72
  REGON 142344086

  Godziny pracy:
  pn. - pt.: 9:00 - 24:00
  sob.: 10:00 - 18:00

  Posiadamy placówki : Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Łuków, Siemiatycze, Otwock, Góra Kalwaria, Legionowo, Wyszków. Oraz w promieniu 50 kilometrow w/w lokalizacji.

© 2024 DDD Robak - dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem