Dezynsekcja, dezynfekcja, odrobaczanie, ozonowanie

 

Mucha

Zwalczanie muchy domowej

Mucha domowa jest koloru szarego, występującą na całym świecie niestety zawsze zakładają swoje siedliska w pobliżu ludzi Właśnie przez ten fakt są dla człowieka najbardziej uciążliwym rodzajem z rodziny much. Larwy tych owadów przebywają i rozmnażają się w odchodach ludzkich oraz śmieciach są koloru białego. W sprzyjających warunkach mucha domowa potrafi przejść całkowity cykl życiowy w niespełna 14 dni.
Zwalczanie muchy domowej

Mucha plujka

Mają kolor metaliczno- zielony lub niebieski i zwykle bzyczą irytująco, gdy dostaną się do środka pomieszczeń. Grupa ta obejmuje wiele różnych gatunków owadów. Larwy rozwijają się w ciałach martwych zwierząt, odchodach, a czasem również w śmieciach. Pojawienie się dużej liczby much plujek w placówce może wskazywać na obecność zwłok małych zwierząt, takich jak szczury, czy ptaki, które zostały uwiezione w pustej przestrzeni ścian.

Muchy z rodziny ścierwicowatych

Są szare, często z ciemniejszymi pasami wzdłuż grzbietu. W zależności od gatunku mogą być różnej wielkości: od rozmiaru muchy domowej do dwóch lub trzech razy większych owadów. Jak sama nazwa wskazuje, larwy wielu gatunków much z rodziny ścierwicowatych rozwijają się w rozkładających się zwłokach, ale niektóre gatunki są pasożytami innych owadów. Podobnie ja w wypadku much plujek, występowanie ścierwicowatych w budynku może wskazywać na obecność zwłok małych zwierząt.

Zapytaj nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów wypełnij i wyśli poniższy formularz lub po prostu zadzwoń

person
mail
mode_edit
sms

 
Wyślij zapytanie
 • call
  Zadzwoń do nas +48 690 015 854

  Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku
  w godzinach od 8:00 do 16:00

 • mail
 • place
  Odwiedź nas

  DDD Robak

  NIP: 536-147-33-72
  REGON 142344086

  Godziny pracy:
  pn. - pt.: 9:00 - 24:00
  sob.: 10:00 - 18:00

© 2019 DDD Robak - dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem